Šikana

21. června 2014 v 19:05 | Yukki Akuma
zdarec tohle je moje první povídka napsala jsem jí už před hodně dlouhou dobou, ale na papír těd se mi jí podařilo konečně dostat na PC a při tom jsem ji trochu upravila. Je to na pár kakanaru, shounen ai. Není to nic moc ale aspon něco protože na tenhle pár se nepíše zas tolik povídek kolik bych já osobně chtěla


Šikana
Byla třetí vyučovací hodina a roztomilý blonďáček s krásnýma modrýma očima se díval ven z okna třídy. Zdál se, být mino.
"Naruto ... Naruto" volá na něj učitel. "Naruto už zase nevnímáš."
"Promiňte sensei."
"Pokračuj ve čtení, třetí odstavec."
"Jistě" a Naruto začal číst. Zrovna měli hodinu literatury, kterou vyučoval Jiraiya.
"Dobrý naruto, to stačí, pokračuje Sakura."
"Jistě sensei" odpověděla a začala číst. Mezi tím Naruto opět už nevnímal.
Najednou se otevřely dveře a vešel zástupce ředitelky Danzou. Naruto okamžitě zpozornil, "ale ne to už je tenhle měsíc po několikáté, já už to nevydržím."
"Omlouvám se Jiraiyo, ale můžu si půjčit na chvíliNaruta?"
"Samozřejmě teď zrovna čteme, takže to není moc důležité. Naruto se zvedl a šouravým krokem odešel za Danzem. Hned jak se za ním zavřely dveře, tak začala společenská rubrika. Co po něm ten dutohlav zase chce vždyť už je to takhle po několikáté … ozývalo se ze všech stran.
"Ticho! Pokračuj, Sakuro."
V KANCELÁŘI DANZOU
"Sedni si!" Naruto si sedl a sklopil oči.
"Naruto kdo pak rozbil včera ten automat na pití? Nebyl si to náhodu už zase ty?"
"Nebyl" odpověděl Naruto a doufal, že se mu z toho podaří nějak vykroutit.
"Nelži, já vím, že si to byl ty" jen co to dořekl, vlepil Narutovi facku. Naruto se chytl za tvář a měl co dělat aby se nerozbrečel. Už to tady bylo zase nejhorší na tom bylo že si nemohl nikomu ztěžovat rodiče neměl a v děcáku se o to nikdo nezajímal.
"Ale já…"
"Žádné ale celí týden si po škole budeš uklízet a dostaneš dvojku z chování. Můžeš jít:" Danzou otevřel dveře a hned jak je Naruto přešel, je za ním zabouchl s úsměvem na tváři.
Blonďáček se rozbrečel a běžel po schodech do přízemí. Tam byly jen skříňky dva Kabinety a jedna náhradní třída. "Tam budu mít větší klid než tady." Běžela a brečel, ničeho si nevšímal. Najednou do něj někdo vrazil. Byl to jeho třídní, zrovna měl volnou hodinu. Naruto se ani nezastavil a běžel dál.
"Naruto?" Ozvalo se za ním, ale ten si ničeho nevšímal a běžel dál. Naruto vběhl na záchodya zavřel se v kabince. Vytáhl nožík a začal si pomalu přejíždět přes zápěstí. Takhle to udělat čtyřikrát pak zandal nůž a díval se, jak mu začíná pomalu vytékat krev.
Já to musel udělat já bych to jinak nevydržel, myslel si a pohlcoval bolest.
"Naruto? … Naruto! Já vím, že jsi tady.
Sensei ne to ne, jak ví, že jsem tady vždyť … ale ne už si vzpomínám, jak jsem běžel tak jsem do někoho vrazil a ten někdo byl asi Kakashisensei. A sakra. Narutoslyšel, jak se otevírá kabinka po kabince. Když se zvuk otevírajících dveří zastavil, věděl, že je před jeho kabinkou.
"Naruto vylez prosím."
"Nechte mě být, za chvíli se vrátím do třídy, slibuji sensei. Já si svůj problém vyřeším sám."
"Naruto otevři ty dveře nebo je vypáčím!" Za chvíli se ozvalo cvaknutí zámku. Kakashi otevřel dveře a nestačil se divit. "Naruto co si to proboha provedl."
Naruto seděl na zemi před záchodem a nohy měl pokrčený, mezi nima mel ruku z které tekla krev a odkapávala na zem. Kakashi dál nic neříkal, zdvihl Naruta a vedl ho k sobě do kabinetu. Naštěstí pro Naruto měl jako jediný z učitelů svůj vlastní kabinet, nebo spíše od té doby co umřel Obito sensei, který ho měl s ním dohromady, tak k němu nikoho jiného nepřiřadili. Kakashi tomu byl i trochu vděčný neměl moc rád cizí společnost.
"Sedni si sem." Přisunul k Narutovi židli a hned potom začal hledat v špulících lékárničku. Naruto se posadil a díval se na svého senseie celou tu dobu nikdo nepromluvil.
"Aa tady to je." Řekl Kakashi a vytáhl lékárničku, sedl si před Naruta a začal mu ošetřovat rány.
"Tak řekneš mi něco?" Naruto mlčel a pořád se díval jak mu sensei obvazoval ruku.
"Ne? Tak vtom případě se budu ptát."
V tom Naruto rychle vyhrkl. "Prosím neříkejte to nikomu, nikomu prosím." Dořekl a rozbrečel se.Kakashi se nemohl dívat na to, jak brečí, pomalu mu palcem utřel slzy.
"Neboj, nikomu to neřeknu, bude to jen mezi námi. … Jo?" Naruto kývl a poprvé se podíval senseovi do očí. Kakashise mu vždycky líbyl, i když nevěděl, jak přesně vypadá, měl totiž přes celý obličej až ke kořenu nosu masku. Nikdo ho bez ní ještě nikdy neviděl a každého zajímalo, co pod ní skrývá.Kakashi na něj byl vždy nejhodnější a občas mu i s něčím pomohl.
"Tak řekni, co se stalo," zahleděl se mu do modrých očí.
"No víte," začal Naruto, "je to všechno spíš moje chyba, já totiž rozbil pár věcí a Danzo mi vždy hrozně vynadá."
"Vážně?" přejel Naruta pohledem a zastavil se u jeho břicha, kde měl triko trochu vyhrnutý, "a co je tohle?" zdvihl KakashiNarutovi triko. Naruto mě celý tělo pokryté podlitinami, které na různých místech přecházeli od fialova až do žlutozelena. Byl to fakt hnusný pohled. Naruto věděl, že tady z toho se už nevymluví.
"Naruto řekni mi prosím pravdu." Naruto kývl, sice nechtěně, ale co mohl teď dělat.
"Já nechci být práskač."
"Nechceš být práskač, ale chceš být šikanovaný. No tak, řekni, kdo ti to udělal?"
Naruto chvilku přemýšlel, nevěděl, co má dělat, pak rychle šeptem řekl, "Sasuke, Sasuke to byl. Vždy mě skope, pak mi přikáže, abych něco rozbil, a když ne tak mě zase zbije. A když si mě vždy o hodině vytáhne Danzo, tak mě pak zmlátí, abych věděl, že jestli to prásknu tak to nepřežiju."
Chvíli bylo ticho. "Naruto proč si mi něco nešel říct,vždyť od toho jsem třídní učitel."
"Když já se bál, že mi neuvěříte."
"Neboj se já i věřím a věřil bych ti vždit se na sebe podívej se na sebe, jak vypadáš. Jenom musím Saskeho přistihnou při činu, abych ho mohl potrestat podle toho, jak by rozhodla ředitelka a možná by mohl být i vyloučen. Narutoteď jdi do třídy a nikomu nic neříkej. O přestávce si tě Sasuke zase odchytne ne? Nejspíše ano."
Naruto pokýval hlavou. "A kam s tebou nejčastěji chodí?"
"Ke skřínkám až úplně dozadu."
"Tak dobře. Ničeho se neboj a o přestávce běž zase sním. Ano?!"
"Ano", řekl Naruto a odešel."
Snad to vyjde, řekl si Kakashi v duchu a chvilku po Narutovi odešel taky, ale ne do třídy ale za ředitelkou Tsunade jí to všechno vysvětlit.
Naruto šel pomalu do třídy. Moc nechápal Kakashiho plán, ale nic nenamítal. Neměl náladu to řešit. Zaklepal a vešel do třídy. "Promiňte, byl jsem u zástupce ředitelky," Omluvil se a šel si sednou do lavice. Ani se nevyptával, kde jsou a co právě dělají, protože za chvíli mělo zvonit.
Narutoslyšel zvonění, ale ani se nepohnul, už dávno věděl co se bude dít. "Naruto," ozval se za ním ten posměšný hlas, "asi si budeme muset promluvit." Sasuke chytl pevně Naruta za ruku a vedl ho ke skřínkám.
"Sasuke nech mě …Prosím." Sasuke nic neříkal a vedl ho dál. Když byly úplně na konci skříněk tak SasukeNaruta přitiskl ke stěně a praštil ho pěstí do břicha. Naruto ze sebe vydal divný zvuk a zakuckal se. Sasuke dal hlavu k Narutově uchu a zašeptal, "Tak co žaloval si? Víš, co tě čeká, když budeš žalovat." Jen co to dořekl,olízlNarutovi ucho a pak ho kousl.
"Sasuke prosím nech…" Naruto to nestihl ani doříct, Sasuke chytl jednou rukou jeho ruce a natáhl je nahoru, mezitím si ho přidržoval co nejblíže u sebe druhou rukou, kterou měl kole Narutova pasu. Políbil Naruta, ne něžně nebo s láskou, ale krutě silou a s určitým druhem chtíče.Naruto začal brečet.
Najednou Sasukeho někdo popadl zezadu za rameno a odstrčil ho. "Tak a máš po zábavě Sasuke," řekl Kakashi a pustil ho. Sasuke zíral na to co se tu děje. Co tady kurva dělá ředitelka a náš třídní učitel. Ten hňup mě prásknul. Proběhlo Saskemu hlavou.
"Sasukepojď se mnou do ředitelny, " řekla Tsunade, "O něčem si stebou budu muset promluvit. Sasukešouravím krokem odešel za Tsunade. "Kakashi postarej se prosím o Naruta já to mezitím vyřídím s ním" a odvedla Sasukeho.
KakashizdvihlvzlykajícíhoNaruta na nohy a odváděl ho do kabinetu. Posadil ho do jeho křesla a podal mu kapesník. "ššš no tak už se nemusíš bát Tsunade mi řekla že Sasukeho řádně potrestá a po to m co viděla ho možná i vyloučí." Kakashiuklidňoval Naruta a lehce mu prohrábl vlasy.
Naruto se pomalu uklidňoval a Kakashi si k němu přišoupl židli a sednul si před něj. " Naruto podívej se na mě!" řekl mile, ale s mírným rozkazem v hlase. Naruto se na něj podíval, ale hned saze ucukl pohledem. "Pokut si dobře vzpomínám tak si mi říkal, že tě Sasuske jen bil a tohle vypadalo mnohem víc než jen bití. Narutoteď mi prosím tě po pravdě odpověz, zneužil tě a tím zneužil myslím sexuálně?." Narutopokýval hlavou ale ani se na Kakashiho nepodíval.
"Bože můj, bože, já, jemi to moc líto Naruto, neboj bude za to pykat. Jen mi musíš ještě odpovědět na pár otázek. Kolikrát se to stalo?"
"Jen dvakrát, začalo to nedávno, nejdřív mě jen bil."
"Ach bože, je mi to moc líto." Znovu zopakoval Kakasi, "pojď jsem," řekl a objal ho. Naruto mu objetí hned oplatil. Tiskl se k němu tak pevně, jako by ho někdo chtěl od kakasihoodtrhnou. Začal brečet opravdu opravdu hodně. Všechno to ponižování a bolest ze sebe musel nějak dostat a Kakashi byl jediný který vypadal, že ho vážně zajímá, co se sním děje. Vlastně kakashi byl vždy jediný který se ho ptal jestli je vše v pořádku a jestli s něčím nepotřebuje pomoc, jako jediný pochopil že být ze sirotčince a dostat se na prestižní školu není nic jednoduchého. Naruto mezi ostatní nikdy moc dobře nezapadl, lépe řečeno oni ho nenechali zapadnou do jejich společnosti a pak se objevil on. Sasukeho vždy nějak srážel před ostatními, ale v druháhuto začalo být teprve o hubu a teď ve třeťáku ho i znásilnil. Jako by mu nestačilo všechno to ponižování.
Kakashi ho nechal, chápal, jaký to pro něj musí být. Věděl, že je Naruto z děcáku a že pro ně není lehké dostat se na tak prestižní školu. Věděl jaký to je, taky tam chvíli pobýval po otcově smrti. Ale chudák Naruto na tom byl ještě hůř než on, to co mu Sasuke provedl, bylo nepředstavitelné. Měl chuť za ním jít a vlepit mu pár pohlavku a možná že by ani u toho neskončilo.
Naruto přestal a pomalu se odtáhl. "Děkuju vám mockrát nevím, co bych bez vás dělal."
"To je v pořádku rád jsem ti pomohl, jen prošitě kdyby se ti něco stalo tak mi to řekni. Klidně mi i zavolej, kdykoliv budeš potřebovat, klidně i o půlnoci. Sice nevím, jestli budu schopný vstát, ale máš mé povolení mě klidně vykopat z postele." Zasmál se a i Naruto se pousmál.
Pak přišla trapná chvíle tichaNaruto se podíval na Kakashiho, pak se k němu přiblížil a políbil ho lehce na masku v místech, kde měl rty. Stejně rychle se pak odtáhl. Kakashi nevěděl co dělat a tak se na něj jen nevěřícně díval.
Naruto se lekl a asi si uvedomil co provedl. "promiňte, to jsem neměl dělat, byla to ode mě hloupost, asi bych měl jít." Řekl zdvihnul se obešel Kakashiho a už se napřahoval pro kliku. V tom ho, ale Kakashi popadl za ruku a zastavil ho.
"Ne neodcházej prosím těNaruto. Řekneš mi, co si tím myslel prosím."
Naruto se ani neotočil a začal mumlat. " Vy jste jediný, co jste mi kdy pomáhal a teď k tomu všemu jste mi, dalo by se říct zachránil život, no a víte, já nemám, jak bych vám to oplatil a tak jsem si mysle že, kdybyste chtěl tak pro vás můžu "to" udělat." Navíc vás mám …."
"Co, Naruto!" zeptal se Kakashi přísně.
Naruto se lekl tohle asi opravdu pokazil, jak mohl být tak hloupí. "Mám vás rád a možná i něco víc."
Ach, Povzdechl si Kakashi. "Naruto ale já jsem o deset let starší než ty a ještě k tomu jsem tvůj učitel. Ty si jen sedmnácti letý kluk,kterému někdo pomohl a teď si myslí, že je to jeho spřízněná duše. A neboj,váženém případě, bych po tobě nechtěl něco podobného jako sex na oplátku."
"Ne to tak není, já líbíte se mi už od první chvíle, co jste vešel v prváku do třídy a vím, že jste můj učitel, ale deset let není tak moc. Chtěl jsem jen,ať to víte, byl to špatný nápad, promiňte, už vás nebudu nikdy otravovat."
Kakashi ho, ale nepustil naopak přitáhl si ho k sobě a otočil ho. Sundal si masku a jemně políbilNaruta na rty. Naruto se na něj udiveně díval, ale já si myslel, že se mnou nechcete nic mít."
"Jo myslel," řekl kakashi a zasmál se, "ale Naruto musí to být v naprostém tajemství, jinak nás oba uvrhneš do velkého průšvihu.
"Jasně" Zasmál se konečně Naruto svým pravým smíchem a pak políbil Kakashiho a ne nebyl to plachý polibek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natla Dahmer Natla Dahmer | 22. června 2014 v 10:34 | Reagovat

Páni! To je krásná povídka (jasně, až na to bití, chudák Naruto).Jsem ráda, že to tak dobře dopadlo!
Jinak, obdivuji tvou výdrž, napsat tak dlouhou povídku na papír. Mě by to trvalo věčnost nebo i déle :D

2 yukki-akuma yukki-akuma | 24. června 2014 v 23:40 | Reagovat

[1]:Děkuji :-D, já jsem to psala ve škole při hodinách takže to bylo docela i rychlé :-D

3 Alomerus Alomerus | E-mail | 13. března 2018 v 18:33 | Reagovat

Další  pls pls pls !!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama