► Isaac & Scott | Battlefield

7. září 2014 v 11:20 | Pervy Salamander |  Videa
ale no ták, to se prostě nedá ne ?

Yukki mě hrozně dlouho přemlouvala, abych se podívala na seriál Teen Wolf. Nechtělo se mi, prostě jsem na to neměla náladu. Ale nakonec přišel můj čas a já se na to úspěšně začala dívat.

Yukki měla pravdu. První dvě serie stojí upřímně, za prd. Ale ta třetí? Nemůžu ještě moc říci, jaké to je dál, protože jsem teprve u pátého dílu třetí serie ale už teď vím, že tohle je prostě uplně něco jiného než předtím. Má to spád, je to zajímavé, něco se tam děje atd.

Všichni máme nějaké oblíbence. A mým se stal vyvrhel Isaac, jehož otec bil a zavíral do boxu ve sklepě. Nejdřív to byl debil, jako všichni, kterého jsem litovala pro to, jaký měl osud. Ale teď? Samozřejmně se dal na stranu dobra a stal se zněj takový ňufňík ^^ Strašně se mi líbí jeho charakter, to jak se projevuje, jeho výraz a .. upřímně se mi líbí i trochu vzhledově. Nevím.. prostě na něm něco je.

No a co nepřišlo že? .D
Pervy musí okamžitě ve všem hledat nějakej gay podtext. A v Teen Wolf je ho jak nasráno *slovo nasráno potichu ječí do světa* Je teda pravda, že moc nevím, proč se shippuuje Derek s Stiles... ale tak co. Ostatní zas třeba nenapadne shippovat Isaaca a Scotta že? (mám ve zvyku vždycky shippovat ty postavy, u kterých to nikoho, orpavdu NIKOHO nenapadne...) xD
No prostě jsem se dneska ráno probudila, a první co mi naskočilo do hlavy bylo teen wolf a gay podtext. A okamžitě se mi vybavil Isaac. (Vždyť on je takový... gay..) A okamžitě jsem myslela na to, s kým ho shippovat. A kdo se nenašel? No samozřejmně že hlavní postava Scott! Oni to totiž teď spolu tak jako táhnou a tak... Je uplně jedno že Scott je naprsto zaláskovanej do Allison! xD To nikoho nezajímá!

no ale... asi konec řečí, protože se z tohohle původně krátkého článku stala docela slohovka, za což se omlouvám. Důležité je to VIDEO co jsem chtěla přidat xD
Je strašně povedenné. I když to není uplně můj šálek kávy co se hudby týče i tak mi to příjde strašně hrásně udělané. Během mého ranního pracování na maturitě (povinná četba? Hamlet? omg složitééé o.O) jsem se občas rozptýlila nějakým tím videem. Za ty dvě a půl hodiny jsem jich shlédla docela dost .D tohle mě asi zaujalo nejvíc .)

hezké pokoukání

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 24. října 2014 v 21:24 | Reagovat

Mrknu na to až se dostanu trochu dál, zatím jsem u 7. dílu xDD Jinak, jestli jsi na tyhle queer sexy teplý úžasňákoviny, tak zkus mrknout na 'In the flesh', kde konečně někoho napadlo udělat z hlavního charakteru gaye :D ♥ (Já to porostě musím všem předhazovat :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama