info stánek

chyba, chyby, chybicky

25. listopadu 2015 v 12:50 | Pervy Salamander
Yoiyo,
hlasi se Pervy

Článek je psán na telefonu.. Ano uhádli jste, zase mam problém s počítačem.
Na začátku byl dobrý úmysl, pročistit si pc. U toho nam přestal fungovat internet. Po snad stém továrním nastavení se podařilo dostat pc do použitelného stavu. Mimochodem jsem si vyzkoušela na asi 5 minut windows 10 a musim říct... kdyby mi fungoval zvuk a Fková tlačítka na cokoliv, tak bych si ho ráda vyzkoušela. Ovšem na to budu asi potřebovat nový pc...
Dost o počítači a zpět k problému dnešnímu..

Stale mi nekde internet.
Tedy jen na notebooku. Na telefonu mi připojení na wifi jde... ale z neznameho důvodu mi na pc nejde... a ja nevím jak to mám vyřešit... takže.. se chci za prvé omluvit, že tu dlouho nic nepřibylo a asi jeste chviličku nepřibyde. Budu to zkoušet nějak zvladnout s telefonem ale uvidime..
Takže se moc moc omlouvám.
Zkusím ko taktovat Lochy ohledne blogu a uvidíme.

Tak se držte, užívejte sněhu a promiňte mi.

~Pervy

•Překlady•

12. září 2015 v 20:13 | Pervy Salamander
Yoiy,
jak pak se máte, ovečky moje?

Sedím si tu o PC, pročítám mangy když v tom jsem dostala nápad. Nejdřív to s vámi chci prodiskutovat, aby to mělo vůbec smysl, ale..!
Napadlo mě, že bych překládala mangy (shonen-ai/yaoi) a dávala vám je sem na blog, aby jste si je mohli pročíst/prohlédnout. Já vím, že skoro každá yaoistka už yaoi čte, a čte ho v Aj.. já samozřejmě také :D ale právě proto mě napadlo, protože i mě samotné by bylo určitě príjemné to vše číst v Čj a protože jsem teď objevila jednu mangu, která mě tak převelice okouzlila, že bych je.. prostě přkládala. Co vy na to? Má cenu překládat?
Zatím bych překládala jen z Aj ale až se to za ten rok naučím *chodí na japonštinu* tak bych snad už mohla překládat i z Jp.. tak uvidíme.
Budu ráda, když se k tomu nějak vyjádříte do komentářů...
zatím papa,
~Pervy

dovolená

6. srpna 2015 v 19:51 | Pervy Salamander
Oyo.

Žijete?
Za prvé se chci omluvit, že jsme teď celý týden nic nepřidaly. Říkala jsem, že chci přidávat dva články týdně, ale taky jsem řekla, že to nebude hned :D takže za to, promiňte.

A teď k hlavní zprávě dne.
V sobotu 8. odlétáme s Lochneskou do Italie. Vracíme se v sobotu 22 odpo. Pro vás to znamená žádné články. Tedy možná. Poptám se adribull, zdali má další kapitoly a nastavila to tak, aby se zveřejňovaly postupně a já se pokusím také sestavit nějaký ten článek, aby to tu nebylo uplně mrtvé, ale nic neslibuji. Nevím jak Lochneska ale... od ni s článkem spíše nepočítejte... ...

Mám v plánu psát takový malý deník během našeho pobytu v italii. Jelikož tam budeme dva týdny, tak toho hodně zažijeme a já se o to s vámi chci podělit. Pokud se v nějaké kavárně připojíím na net, tak vám zkusím report zveřejnit už během dovolenky ale to také nemohu slíbit.

takže vlastně s ničím nemůžete počítat :D ale nebudu se vám za to omlouvat, protože snažit se budu. Když to nevyjde tak to proste nevyjde. Tečka.

Tak se tu mějte, zlatíčka moje a užívejte prázdnin. Hlavně na sebe během těh veder dávejte pozor.
Pervy ~♥

Pár změn, pár slov.

19. července 2015 v 19:06 | Pervy Salamander
Ahojte.
Po delší době jsem se konečně vrhla na... nazvala bych to "seskupení blogu".
- co to obnáší:
V zásadě jen to, že jsem graficky (pokud se tomu tak může řákat) sjednotila design stránky s designem rubrik atd atd. Takže už to tu nevypadá jak u ... někoho kdo nemá vkus :D Ale mým cílem bylo to dát nějak dohromady aby to nevypadalo jako každý pes jiná ves.

Taky jsem přidala některé noviny o kterých bych vám chtěla říci, aby jste o nich věděli.
Kromě grafické stránky našeho blogu jsem tak přidala dvě rubriky. Jsou jimi ,Ostatní pasní´ a , Naše tvoření´.
Ostatní psaní - články zabývající se dalšími věcmi a nemusí to být nutně yaoi. Vzásadě články o tom co nás zaujme, co si sem chceme schovat nebo o čem chceme napsat.
Naše tvoření - tato rubrika obohatila galerii. To proto, že obě, já i Lochneska, keslíme, malujem, tvoříme. Nemusí to být nutně yaoi nebo yuri ale občas máme potřebu to ukázat světu a tak jsem nám tu pro to zřídila rubriku.

a tímto krokem, tím že jsme přidala tyto dvě rubriky, bych chtěla tenhle blog oficiálně představit jako blog Lochnesky a Pervy, blog o všem co je zajímá, nejen o povídkách.
Samozřejmě zůstanou povídky hlavním tématem tohoto blogu, o tom žádná, ale naleznete tu i články o jiných věcech co nás zajímají.

dašlí drobnou novinkou jsou naše ikonky. Přesněji moje ikonka Linka a Lochnesky ikonka geishi. Rozhodly jsme se vždy ke každému článku dát naší ikonku, aby vám bylo hned jasné, kdo článek psal.
Ano, u každého článku je autor napsán i podepsán, ale přiznejme si, kdo z vás to čte, hm? A protože lidské oči si spíše všimnou obrázku, proto toto rozhodnutí. Věřím že to bude mnohem příjemnější.
Přehled autorů prozatím :
Pervy Lochneska Adribull Yukki

další změnou je to, že bych chtěla začít vydávat pravidelně. Už máme po škole a tak bych chtěla blog kompletně zahrnout do svého života. Udělat si na něj v životě opravdu místo. Ano.. sice budu od září nastupovat na jazykovku a do toho budu pracovat, ale nemyslím si že to bude tak časově náročné a... čas máme vždy, jde jen o to si ho na určité věci udělat. Takže ... bych zkrátka chtěla vydávat nějaký ten článek pravidelně. Říkala jsem si na začátek alespoň dvakrát do týdne (týden počítám i s víkendem.) Pro začátek. Časem to chci navýšit. (nevím jestli má Lochneska nějaký plán každopádně vám o něm dyštak také napíše >donutím ji< :D)

no a to je asi tak celé.
Děkuji, pokud někdo článek dočetl až sem a přeji příjemnou návštěvu našeho blogu.
Ať se zas vrátíte ;)

~Pervy

Změny, změny, změny...

7. června 2015 v 19:22 | Pervy Salamander
Pervy zase blbne a chce vás všechny zmást... -__-

takže.
Jak jste si mohli povšimnout, proběhla menší/větší změna vzhledu stránky... Bohůžel takhle vypadat nemá...
rubriky nemají být pod zahlávím ale vedle stránky ovšem... zatím se mi nepodařilo vyzkoumat jak to udělat aby to bylo tak jak si představuji takže.. se prozatím
budete bohůžel muset smířit s tím že to je takto...
Rubriky nejspíš ještě trocchu poupravím ale až za chvíli... teď ne :D

Chtěla jsem vám taky povědět můj postřeh/co mi příjde důležité a měla bych vám to říci.
Jde o reklamy tady na blogu, ano :/
Kdysi byli ty reklamy alespoň nějak oddělené, moc dobře si to pamatuju, bylo rozeznat co je reklama a co samotný blog.
Ale nyní? Vůbec to není poznat. Reklama se přizpůsobí barvě textu celémum blogu a nakonec vypadá jako text, který s blogem souvisí... to ale není pravda !
a tak bych vás na to chtěla upozornit. Aby jste si dávali pozor co je blog a co už je reklama. Já mám často problém si to rozdělit... příklad : ↓

Třeba jsem jediná, která má problém s tím reklamy rozeznat ale... Vlastně ani nevím proč vám to říkám jen... vám to prostě říkám. Asi si chci vyčistit svědomí a chci aby jste věděli, že to není součást mé práce designu :D že to prostě na blogu nemá co dělat :D

no a toť asi vše. Opět jsem vytratila psaní slinu... a i to co jsem vám chtěla říct. No nevadí.
Snad se vám blog teď líbí.
~Pervy

by the way: během učení na maturitu jsem se nějakým způsobem naučila poslouchat dubstep. Není to špatná hudna. tohle považuji za perfektní výkon (ano povětšinou je to dubstep JENOM z her... tedy ze Zeldy)

Ahoj světe..

2. června 2015 v 10:52 | Pervy Salamander
Zdrávííím...

Přžíváte?

Slavnostně prohlašuji, že já Pervy Salamander jsem úspěšně udělala maturitu. *čas na oslavy*
Lochneska bude podávat odvolání, protože ji o bod utekl didakťák z AJ ale jinak to taky všechno zvládla takže jupí!!!!

Takže jsme úspěšně odmaturovaly ^^

ovšem není to až tak růžové ... nebo alespoň pro mě ne.
> ta bílá pohovka je školský systém, ta kočka jsem já, ten červený vak je svět<

mám pocit, jako bych byla právě vylíhnuté kuřátko, které se teprve rozkoukává, někdo mě vzl a vhodil do silnice.. ačekej co se stane, nebo bojuj. A já netuším, co mám dělat, neustále koukám dokola, točím se na místě a nemám ponětí co dělat jako první, jestli zkusit utct ze silnice, utíkat po směru nebo proti směru, nebo si lehnout a čekat a doufat.
Opravdu netuším..
Chci si najít brigádu, to je teď můj cíl. Abych měla na prázdniny penízky a mohly jsme s Lochneskou jet na last minute nějak na dovču. A taky se trochu rozkoukat.
Nejspíš si založím diář.

každopádně, co to tedy znamená pro blog:
• z mé strany rozhodně větší aktivitu.
ať už články normální (pokud jsem to nepsala, přesunula jsem své sídlo z mého původního blogu na tento...) nebo povídky. Konečně si mohu naplánovat čas co a jak takže... prostě diář.
• nový design. Jelikož mi to neuvěřitelně chybí a nasbírala jsem teď zas nové poznatky ohledne grafiky a celkově mi přijde, že se více soustředím na činosti co dělám takže... tak :D

no... tak jsem vám to jen chtěla takhle oznámit, že už máme po.
Blahopřejeme všem, kdo také udělali mauritu, ti kterým nevyšla nějaká zkouška nebo tak držíme palce na opravky a těm ostatním... ať se mají dobře :)

Last days and Judas

17. května 2015 v 14:21 | Pervy Salamander
už jen posledních 7 dní...

Asi umřu.
Ano,
už jen pouhopouhých 7 dní nás dělí od ustích maturit...
To je sračka :D
Neumíme ani slovo. Budeme muset doufat, že si vylosujeme nějakou lepší otázku... Bože... stůj při nás prosím...
- Bůh: "V posledních dvou týdnech se ke mě obrátilo nezvykle mnoho mladých lidí!"
- anděl: "To proto Bože.. je období maturitních zkoušek.."

Nene, neměla bych si z toho dělat srandu a měla bych to brát vážně ale... nejde toAni vlastně nevím proč píši tenhle článek - Jo moment - to proto, že hledám jakoukoliv činost, která nesouvisí s učením. Protože věřte mi, ve chvíli kdy jste maturant a máte dva týdny před zkouškami, veškeré činosti, které jste do té doby nedělali a možná se vám dokonce i hnusili, vás začnou náramě přitahovat. - Pokoj se vám bude blejskat, jak bude naklizený, někdo v domě potřebuje umýt nádobí? No jasně! Jste tu přece pro ně! Někdo chce nabarvit hlavu? NO jasně!! S radostí!! Někdo chce, aby jste vyluxovali, vytřeli, a utřeli prah v celém domě? Jasně! S radostí! A taky se z vás přes maturitu stane perfektní kuchař ;)
A věřte, dokonce i moucha, která vám do pokoje vlétla otevřeným oknem je daleko zajímavější než renesance a manýrismus...

Každopádně první část maturitních zkoušek máme za sebou.
Ustní.
Podle mě nebyly tak hrozné... pokud člověk použvá selský rozum a není uplný s prominutím kokot který je sedí doma a kouká do zdi tak to dá určitě na 44%. NArážím tím hlaně na Jidáše. Dobře ano, třeba seo to nezajíímáte, dobře, ale doprdele pokud koukáte na nějaké seriály, což určitě koukáte, tak to musíte vědět. A i kdyby to ne, vždy se říká že jsi jidáš... a s prominutím... větší nápovědu v tom uryvku už dát nemohli...
Zkrátka mi celá aféra s jidášem a pobouřen "maturantů" přijde absolutně nesmyslné. Svou lenost nemůžete hodit na ostatní. A to že generace jde do háje, za to cermat nemůže. Protože Jidáše zdá každý... opravdu každý kdo používá mozek....
Namísto toho, aby ti, co to nenapsali uvědomili, že je asi něco opravdu špatně a měli by se probudit ze svého vakua, a protože nechtějí uznat že jim znalosti normálního bězného světa zaostávají a nechtějí uznat svou chybu, tak prskají všude okolo. Hlavně že oni za nic nemůžou že...
Něco jiného je ovšem když se na to podíváme z toho pohledu náboženství. V tomto ohledu byla otázka opravdu nevhodná. Nemůžete vědět, jakého vyznání ti studenti jsou. Takže spíš než proto, že to nikdo nevěděl, bych tuhle otázku když už řešila z pohledu náboženství, jiného vyznání atd.
Ale upřímně... Všichni znáte a víte kdo je Budha... tak jak mi vysvětlíte, že nevíte kd oje Jidáš...

no ale.. abych se zase uklidnila
písemné zkoušky jsou za námi.
A před námi jsou ty ustní.
Mam nervy, nic neumím, jsem na hovno
Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.
A doufám že na mě budou hodní.
Jo a to podlejzání, kdy musíte nakoupit jídlo a ostatní sračičky a donést každému z komise nějaký dar... to mi přijde tak stupidně trapné! Proč bych se kurva měla někomu takhle doprošovat? Proč bych měla dolejzat? Není to snad o tom jaké mím znalosti? Jak jsem se to naučila? Každý normální člověk, si přinese jídlo z domova, když ví že někde bude celý den tak se podle toho zařídí. Ale neee, my musíme dělat zkur*ený lez doprdelky že?
Tohle mě tak neorázně vytáčí. Odmítám to -_- To je ješě horší než Jidáš
Fuck system!!!!
No ale... každopádně
Všem, kteří se také moří na maturitu přeji, aby ji zvládli co nejlépe a hlavně napoprvé!
Nebojte, za chvíli už bude konec. A když to uděláte naporpvé, už vám nic nebude stát v cestě žít si svůj vlastní život!
DRŽÍM PĚSTI!

Pervy ♥

A je to! ... ?

3. dubna 2015 v 11:26 | Pervy Salamander
A máme to za sebou! ... Teda.. alespoň tu první polovinu..
Je neuvěřitelné, jak kvůli tomuto blogu zanedbávám ten svůj... chudinka malej...

Zdravím!
Jak žijete?
My s Lochneskou tak nějak přežíváme. Učíme se, spíme, jíme, jdeme na wc, učíme se, spíme ,jíme, máme sex, učíme se, spíme, jíme, jdeme na wc a tak furt dokola.. Ach ta maturita.
Tohle období je takové zvláštní.
Officiálně jsme už dochodili střední školu.
Tím chci řict, že ve středu minulého týdne se nám uzavírala klasifikace a ve středu tohoto týdne jsme měly oficiálně poslední středoškolský den. Normální školy se ještě učí ale na uměleckých už se po velikonocích začíná s praktickými maturitami (respektive po velikonocích přijdem, za tři týdny naflákáme barvy na plátna a pak tadaaaa máme květen, píšem didakťáky a slohovky, svaťák a na konci května ustní zkoušky a obhajoba obrazů)
a tadáááá je konec.
Je k neuvěření, jak rychle to uteklo a jak rychle to stále běží!
Za dva měsíce už nebudeme středoškoláci o_O (pokud dáme maturu, jakože proč by jsme ji nedaly že? xD)
hrůza a děs.
Na jednu stranu si říkám,: "Ty jo... už jen měsíc a půl na naučení se všech těch sraček? jak to mám dát ?! o_O"
na druhou stranu to je ale: "No.. už jenom měsíc, kdy fakt musím hodně máknout a pak SVOBODÁÁÁÁ!"
a asi je to tak dobře, že máme už jen měsíc a kousek. Kdybych se to všechno učila už od začátku školního roku jako někteří, tak by se mi to nejspíš tak zprotivilo, že by mi mozek stávkoval a nehodlal přijmout ani vydat žádné informace. A taky si říkám, když se někteří učili jen o svaťáku a maturitu udělali, proč bych to kurva nezvládla já? Přece nejse tak tupá!!!! Naopak! všichni o mě tvrdí že jsem docela chytrá!
... jen jsem desně líná... :D
a nejhorší je, se před maturitou začít dívat na nějaký seriál nebo rozehrát nějakou hru... já udělala oboje a najednou. FaiL

No a co vy? Jak válčíte s tím světem venku?
máme teď takovou bublinku okolo sebe, že ani nevíme, co se ve světě děje (jakože třeba přez česko jel konvoj amerických vojáku... Pervyho to neuvěřitelně sere, protože kdyby to věděla, tak se na ně jde podívat a pořídí nějaké nádherné fotky... F.U.C.K. Y.O.U.!!!!)

jdu se věnovat...
.
..
obědu! :D Maturitn otázky až potom.
tak zatím!
a zachraňte svět.
Pervy


moment... on je duben, že? To znamená že bude za chviličku Pervy mít narozeniny!!!!!!!!!!!!!!! Bože! Spoustu dárku!!!! Musím vymyslet něco BIG a EPIC!

Jak to vlastně teď je....

10. března 2015 v 21:37 | Pervy Salamander
Ahojte.
Jen pro objasnění..

blog se neplánuje zrušit ani nic takového.
Jen nás teď s Lochneksou čeká maturita. Startujeme od dubna... takže asi nebudeme až tak aktivní.
Lochneska navíc ztratila psaní slinu, takže teď nepíše nic. Mě se pomalu vrací tak.. snad :D aspoň něco, někdy, občas :D

po maturitě se chci určitě psaní věnovat víc. Takže si myslím, že by pak mohlo přijít to šŤastné období ^^

prozatím vás ale prosím o pochopení... budeme toho teď mít hodně :/
předem děkujeme a hezký večer ^^
Lochneska & Pervy

nový rok 2015

1. ledna 2015 v 0:25

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2015

Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, pohody. Ať se vám splný všechny sny, co si přejete ^^ hlavně nezapomeňte vykročit pravou nohoooou! Vte jak se říká : " JAK NA NOVEJ ROK, TAK PO CELEJ ROK!!!" takže ten novej rok pořádně rozjeĎte .)

a taky:

prosíme hlavně opatrně na silnicích... i v ulicích vlastně...

užijte si silvestr a přejeme vám, aby se rok 2015 nadmíru vydařil :)))))

s láskou
Pervy & Lochneska

.: Nový design! :.

20. října 2014 v 23:49 | Pervy Salamander
Ouje!

Po x letech jsme zpět xDDD a koneeeečněěěěěě je tu nový vzhled stránky!!
Je takový... trochu vojenský a takový, vypadá trochu jak klučičí, až na to, že to tam ti vojáci spolu dělaj no xD
No a tématika > Nivanfield, Chris a Piers z Resident Evil 6.. promiňte, nemohla jsem si to odpustit ^^ miluju ten obrázek .D

snad vám bude sedět jak má.
Jsem s ním docela spokojená až na jednu maličkost. Neskutečně mě sere ta čená čárka v pozadí těch rubrik o.O chápete proč tam je?j ak se jí zbavím? nikdy předtím tam nebyla -___-... tak kdyby jste někdo věděl xD


Jinak, píšu teď nějakou takovou .. psychovku s nádechem do gay porna tak... to sem chci pak dát xD + se mi povedlo za dnešek vymyslet další dva příběhy taaaakžeeee, se na ně taky těšte xD Snad vzniknout oc nejdřív .D

No a já jdu hají ^^ tak doboru noc

Prague Pride z pohledu policisty

19. srpna 2014 v 2:05 | Pervy Salamander
Tento článek se mi velmi líbí ^^ je strašně milý atd atd atd...


Prague Pride patří mezi události, které vzbuzují pozornost nejen určité komunity lidí, ale rovněž médií, policie a samozřejmě i velké řady odpůrců. Rizika průvodů o velikosti patnáct až dvacet tisíc lidí jsou vždy veliká, což na policii klade vysoké nároky v oblasti plánování a přípravy.

.:: New Beginning ::.

19. srpna 2014 v 0:46 | Pervy Salamander

Yo!
Jak se máte?
My dobře ^^

Asi jste si mohli všimnout, že blog procházel v posledních dvou týdnech velkými, malými změnami. Vzhled stránky se neustále měnil, nejspíš chvíli nešel přečíst text, stránka byla vzhledově nezajímavá.
Ano... Ale myslím si, že můžu s hrdostí řict, že je to pryč.
Stránka už má stabilní vzhled.
Snad..

Nový vzhled se netýká jen vnějšího obalu, ale i vnitřního. Konečně jsem předělala vzhled rubrik atd. Prostě snad všechno sedí.

dál pro vás máme velkou zprávu. Chtěly jsme vám to řici už před dlouhou dobou, ale nějak jsme se k tomou neměly, tak se toho teď rovnou ujmu.

Měníme podstatu blogu.

Abych to upřesnila.
Blog už nebude jen na povídky atd. Rozhodly jsme se z něho udělat nás archiv. To znamená že sem budeme přidávat i ostatní věci, co nás zaujaly, co nám přišli do cesty atd. Prostě náš archiv. Povídky samozřejmně budeme přidávat dál to jistě. Jen... prostě.. tu toho bude víc .) Snad vám to nebude vadit. A kdyby vadilo... váš problélm .D .P

To je asi vše, co jsem vám chtěla říct. Pokud si na něco ještě vzpomenu, dopíšu to ^^


Dobrou noc a krásné sny

Sedí vám to ?

31. července 2014 v 22:12 | Pervy Salamander
Yo!
Tak je tu nový design. Z hlouby svého srdce jsem emohla vystát ten s Rinem a Mephstem... byl hrozný a nepovedl se. Jsem strašně ráda, že mě osvítil duch Satancký a já vytvořila tohle. Docela se na to dá i dívat.

ale mám dotaz. Jelikoš já mám obrovský notebook a design je dělaný na rozměry mé obrazovky, chci se zeptat, zdali vám sedí design správně atd. ŘídiŤ se můžete podle obrázku ↓ . Pokud vám nesedí, prosím napište mi to do komentářů

.:: Pervy už si může kupovat alkohol ::.

26. dubna 2014 v 22:14 | Pervy Salamander
YEEEEY!
Už ... moment ... pět dní si můžu legálně kupovat alkohol !!! .D Ano, Pervymu už je 8náct *hehe hehe*
No zkrátka... chtěla jsem se s vámi podělit o to, jak krásný mi Lochneska upekla dort. Je uplně ... ááááááááá ^.^ Děkuju strašně moc moc moc moc moc! ¨je nádherný! Ani nevíte, jak strašně mi rvalo srdce ho naporcovat ;C Ale byl vynikající .))))
předloha:
http://24.media.tumblr.com/d9e1ac29f7d2fd335a6bbe850d51398b/tumblr_mn0dguzaGC1rx824no1_500.jpg

výsledný skvost ^^a jako hlavní chod se na naší grilovačce dnes podávalo zelené do semišova opečené prasárko King Pig (aaa já zněj mám radooooost)

 
 

Reklama