Jen klid, Harry!

#9 Umění létat

10. prosince 2015 v 21:44 | adribull
"Já to chápu." Ron se opět pousmál a tentokrát Harryho pevně objal. Měl víc síly, než to vypadalo. Harry začal dělat jako že se dusí a následně na to umírá. Nebylo to však moc věrohodné, protože když se smál Ron, on musel taky.
Najednou začaly hodiny odbíjet celou a to znamenalo začátek výcviku.

#8 Samá voda

13. listopadu 2015 v 17:59 | Adribull
Pomalu se dostal ke své posteli na kterou pak bezvládně plácl své tělo.
"Uh..." Jeho myšlenky opět utekly k těm volným představám o létání a k Famfrpálu.
Neděle.. To se pořádá kroužek létání pro nadšené zájemce..Pořád si opakoval v hlavě. Věděl, že to tam musí jít alespoň zkusit. Stále viděl před očima leták, který mu ukázal Ron, když se probírali všemi těmi novinami. A jak tak nad vším tím létáním přemýšlel, ani si nevšimnul, že jeho mysl odletěla do říše snů.

#7 Sny o létání

25. září 2015 v 9:06 | adribull
"S ním je to k nevydržení!" Dokončil Malfoy.
"Ne! S ním!" Ohradil se Harry a zamračil se. " Plivl mi do polívky! A hodil mi na hlavu smradlavouponožku!.. "
"Jak jsem řekl. Tak to je a tak to i bude. Smiřte se s tím. Třeba spolu vycházet začnete. Mějte rozum.. " Otočil se a rozešel se pryč. Harry jen v náznaku zvedl ruku, že chce něco dodat, ale rozmyslel si to, a tak nešťastně sklopil hlavu k zemi.
"Za to můžeš ty!" Dloubl do něj Draco a naštvaněodkráčel pryč.
......................

#6 První den

6. září 2015 v 11:17 | Adribull
"Hlavně se tu nerozbreč Čtyřočko. Dneska to už nechám být, ale zítra zajdu za Brumbálem a vyměníme si spolubydlící." Harry jen přikývl a otočil se na posteli směrem ke zdi, aby se na něj nemusel dívat. Ještě předtím si ale odložil své kulaté brýle na noční stolek a promnul si starostlivě ruce. Nechápal, jak je tohle možné. Možná jen nějaký žert? Třeba je to jen sen a až se ráno probudím, už to tak nebude. Lehl si a pomalu se zase vydal do říše svých bezstarostných snů. Nebo v to alespoň doufal.

#5 Nový spolubydlící

8. srpna 2015 v 12:17 | Adribull
#5 NOVÝ SPOLUBYDLÍCÍ
"Harry Potter." Všichni utichli a svůj pohled nasměřovali na Harryho. Ten se naopak od Malfoye strašně táhl. Čím blíž se dostával k profesorce a tomu klobouku, tím více se mu stahoval žaludek. S každým krokem cítil větší tíhu na nohou a měl pocit, že mu za chvilku vyskočí srdce z hrudi, jak na ní bubnovalo. Otočil se směrem ke studentům a na všechny se zadíval. To ticho bylo pro něj tak ohlušující. Měl pocit, že slyší, jak všichni mrkají, ale to si jenom namlouval. Oni ani nemrkli. Připadalo mu, jako by měli všichni nějaké očekávání a on ho zkazí. Pomalu si sedl na židli a zatnul pěsti. Profesorka mu položila klobouk na hlavu.
......................

#4 Mudla

2. srpna 2015 v 12:59 | Adribull
#4 MUDLA

"To chápu. Snad budeme. A kolik máš bratrů?" Zeptal se Harry.
"Pět a jednu sestru." Opět se rozzářil, nebo ten dojem dělaly alespoň ty vlasy. "Jmenují se: Bill, Charlie, Fred a George... to jsou dvojčata, Percy a Ginny."
"To jste dost veliká rodina. Já mám jen bratrance a to je teprve případ." Zasmál se a promnul si čelo. Cítil, jak se vlak rozjel, protože sebou oba dva škubli. Ron se nahnul z okna vlaku a začal mávat své mamce, která jej sem pravděpodobně doprovodila. V tu chvilku se Harrymu trochu zastesklo, protože neměl komu zamávat.

#3 The boy who lived

29. července 2015 v 12:57 | Adribull
#3 THE BOY WHO LIVED
"Víte.. Je zvláštní, že si Vás vybrala zrovna tahle hůlka.."
"Je zvláštní? Jak zvláštní?" Nechápal stále Harry. Nechápal najednou nic od toho včerejšího večera.
"No.. Je zvláštní, že si Vás vybrala, protože zrovna kvůli její "sestře" máte tuhle jizvu." Odhrnul mu vlasy z čela a Harry najednou nechápal už ani to, co dřív chápal.

#2 Přílišné šeptání

24. července 2015 v 10:00 | Adribull
"Víš, Harry.. Už je ti jedenáct let a to je věk, kdy se berou děti na Školu čar a kouzel do Bradavic." Položil mu Hagrid ruku na rameno a usmál se.
"Ale Hagride..." Spustil Harry znovu. "Kouzla přece neexistují. Já nemůžu být kouzelník. To nejde.." Vzhlédl zmateně k tetě Petunii.
"Um... Harry. Asi bych ti to měla už říct. Myslím, že teď je na to ta správná chvíle..asi.. Tvůj otec a matka.... Máš to po nich.."

#1 Prázdný dopis

20. července 2015 v 23:48 | Adribull
BUCH!
BUCH!
BUCH!
Harryho probudilo bubnování na dveře, za které pravděpodobně mohl Dudley. Rychle se posadil na posteli a vzápětí ucítil bolest, která se rozléhala od jeho hlavy.
"AU!.. " zanaříkal si pro sebe. Jeho ruka hned vyletěla k bolavému místu a promnula jej. "Pitomá polička!"
"Harry! Pojď umýt to zatracené nádobí!" Petunie se ozývala přes celý dům, i když měli všichni pocit, že to musí slyšet i na druhém konci ulice.
 
 

Reklama